koszulka piłkarska z nadrukiem Everton w dalszym ciągu wzmacnia swój

koszulka piłkarska z nadrukiem Everton w dalszym ciągu wzmacnia swój skład dzięki pełnym nadziei rękami bramkarza Sandy’ego MacIvera, który podpisał 18-miesięczny kontrakt z The Blues po spędzeniu ostatnich trzech sezonów w Ameryce z Clemson Tigers. Po przejściu przez akademię przed wyjazdem za granicę, powrót do klubu był „nie do pomyślenia”.

„Mój czas w akademii był naprawdę dobry, wiele się nauczyłem, ale teraz jestem naprawdę szczęśliwy, że wróciłem.” Po powołaniu do drużyny seniorów Lioness zeszłego lata, MacIver prosperował na arenie międzynarodowej. Została również uznana za najlepszą bramkarz turniejów podczas mistrzostw świata do lat 20 w 2018 roku. Everton zajmuje obecnie 5. miejsce w Superlidze Kobiet, MacIver będzie rywalizować u boku Kirstie Levell i reprezentantki Finlandii Tinja-Riikka Korpela, Saray Khumalo zostaje Pierwsza czarna Afrykańska kobieta, która dotarła na Biegun Południowy. Podaruj MeSportowi TOP 10 piłkarzy 2019 roku Charlotte Flair i Andrade oficjalnie ogłosili swoje zaręczyny MacIver dodali, że „wspaniale jest widzieć, jak klub radzi sobie tak dobrze”.

Klub Merseyside nie stroni od wielkich nazwisk w tym okienku transferowym. „Myślę, że ambicje tego klubu są jasne, skąd jesteśmy w tabeli w drugiej połowie sezonu i rywalizacji młodych zawodników, którzy wspierają się i również doświadczeni gracze. ”Po powrocie FAWSL w ten weekend Everton zmierzy się koszulka liverpool dla dzieci z West Ham w niedzielę (5 stycznia), gdzie dwa nowe transfery mogą eir debiutuje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *