koszulka mbappe Puchar Narodów Afryki 2021 zbliża się

koszulka mbappe Puchar Narodów Afryki 2021 zbliża się ku końcowi. Miesiąc porywającej rywalizacji w Kamerunie osiągnie punkt kulminacyjny, gdy dwa narody będą rywalizować o prawo do koronacji na kontynentalnych królów.

Około 24 krajów, w tym Afcon po raz pierwszy, rozpoczęło pogoń za chwałą, ale walka o ostateczną chwałę zostanie rozegrana tylko przez dwie ambitne drużyny.

Kiedy odbędzie się to spotkanie, jak możesz być na bieżąco z akcją i ile otrzymają zwycięzcy za swoje wysiłki? GOAL zapewnia wszystko, co musisz wiedzieć…

Kontynuacja artykułu poniżej
Wybór redaktorów Messi może mieć za sobą powolny start PSG, grając główną rolę przeciwko Realowi Madryt „Zobaczą, kim jesteśmy!” – Cancelo, Dias, Bernardo i Ederson wracają do Benfiki-Sporting rywalizacja z Man City Zmiana pozycji i rozmowy z Rangnickiem – Jak Sancho odnalazł swoją formę w Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Czy były zawodnik Man City zostanie „nowym Sancho w Dortmundzie?
Kiedy finał Afcon 2021?
Finał Pucharu Narodów Afryki 2021 odbędzie się w niedzielę 6 lutego i rozpocznie się o godzinie 19:00 GMT (14:00 czasu wschodniego).

Bitwa o dominację na kontynencie odbędzie się koszulka piłkarska z własnym nadrukiem na stadionie Olembe w Yaounde, stolicy Kamerunu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *