koszulka mbappe psg Weir była jedną z wyróżniających się

koszulka mbappe psg Weir była jedną z wyróżniających się zawodniczek w Super Lidze Kobiet w tym sezonie i zapewniła zespołowi kiepską lewą stopę, której Anglia nie ma wielu.

Cuthbert i Ingle mogą ucierpieć z powodu braku gry w Chelsea z tygodnia na tydzień, taka jest głębokość ich składu. Little, Evans i Beattie również nie grali tak regularnie jak zwykle w Arsenalu z powodu kontuzji.

W reprezentacji Anglii jest wiele nazwisk, które mają trafić do Japonii. Bramkarz Ellie Roebuck; obrońcy Lucy Bronze, Steph Houghton, Millie Bright; pomocnikKeira Walsh; wszechstronny Fran Kirby; i napastnicy Nikita Parris i Ellen White są wśród nich.

Sandy MacIver z Evertonu będzie rywalizować o drugie miejsce w bramce z doświadczonym duetem Karen Bardsley i Carly Telford. Wszechstronność Rachel Daly powinna pomóc jej w walce o miejsce, z Leah Williamson prowadzącą pozostałych kandydatów na środkowego obrońcę, której wyzwaniem jest w szczególności koleżanka z drużyny Arsenalu, Lotte Wubben-Moy. Regularny czas gry Alexa Greenwooda zarówno jako środkowego, jak i lewego obrońcy w tym sezonie może działać na jej korzyść.

Byłoby wielką niespodzianką, gdyby napastnik Beth England został pominięty, mimo że nie zaczynała co tydzień w Chelsea. To samo można powiedzieć o Jill Scott, która dołączyła do Evertonu na zasadzie wypożyczenia strój piłkarski dla dziecka a drugą połowę sezonu po ograniczonej liczbie minut spędzonych w Man City.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *