koszulka liverpool z własnym nadrukiem Sędzia Keith Stroud

koszulka liverpool z własnym nadrukiem Sędzia Keith Stroud najwyraźniej ma pewne problemy ze zrozumieniem zasad dotyczących kar.

Podczas pojedynku o mistrzostwo pomiędzy Burton Albion i Newcastle United sędzia meczowy popełnił ogromny błąd, odbierając rzut karny drużynie Magpies po tym, jak Dwight Gayle wkroczył w pole karne, gdy Matt Ritchie zbliżył się do rzutu karnego.

Liverpool wciąż rozdaje bramki

Wybory redaktorów Messi może zostawić za sobą powolny start w PSG, grając główną rolę w meczu przeciwko Realowi Madryt. „Zobaczą, kim jesteśmy!” – Cancelo, Dias, Bernardo i Ederson wracają do rywalizacji Benfica-Sporting z Man City Zmiana pozycji i rozmowy z Rangnickiem – Jak Sancho odnalazł formę w Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Czy były cudak Man City stanie się „nowym Sancho” w Dortmundzie?
Zamiast postępować zgodnie z przepisami i ponownie wykonać rzut karny, Stroud i jego zespół zdecydowali, że naruszenie przepisów zakończy się przyznaniem rzutu wolnego dla Burtona!

Decyzja sprawiła, że menadżer Newcastle Rafa Benitez wściekł się na ławce rezerwowych, gdy jego zespół szukał trzech punktów.

Każdy Stroud ma dobrą stronę… #NUFC pic.twitter.com/DuatlDB0Lt

— Newcastle United FC (@NUFC) 5 kwietnia 2017 r
Professional Game Match Officers Limited, stroje piłkarskie z własnym nadrukiem organizacja sędziowska wszystkich meczów Football League, wydała oświadczenie, w którym potępiła tę decyzję jako błędną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *