koszulka liverpool z nadrukiem Tottenham potwierdził, że

koszulka liverpool z nadrukiem Tottenham potwierdził, że Son Heung-min odbędzie czterotygodniową obowiązkową służbę wojskową w Korei Południowej, podczas gdy Premier League jest zawieszona z powodu wybuchu wirusa koronaawirusa.

Międzynarodowy napastnik rozpocznie służbę jeszcze w tym miesiącu, po uzyskaniu zgody Spurs na powrót do Korei w marcu.

Zwykle od wszystkich pełnosprawnych mężczyzn z Korei Południowej poniżej 28 roku życia oczekuje się odbycia 21-miesięcznej służby wojskowej, jednak Son został z niej zwolniony po tym, jak poprowadził swój kraj do złotego medalu w turnieju piłki nożnej na Igrzyskach Azjatyckich w 2018 roku.

Kontynuacja artykułu poniżej
Wybory redaktorów Messi może zostawić za sobą powolny start w PSG, grając główną rolę w meczu przeciwko Realowi Madryt. „Zobaczą, kim jesteśmy!” – Cancelo, Dias, Bernardo i Ederson wracają do rywalizacji Benfica-Sporting z Man City Zmiana pozycji i rozmowy z Rangnickiem – Jak Sancho odnalazł formę w Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Czy były cudak Man City stanie się „nowym Sancho” w Dortmundzie?
Miał on odbyć skróconą służbę latem tego roku, ale przesunięto ją w związku z zawieszeniem najwyższej klasy rozgrywkowej Anglii.

W oświadczeniu Spurs napisano, że władze klubu są w kontakcie z zawodnikiem, który również dochodzi do siebie po złamaniu ręki, koszulka piłkarska dla dziecka którego doznał podczas ostatniego meczu Premier League, w którym grał, zanim koronawirus zatrzymał futbol na całym świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *