koszulka kevin de bruyne Zadanie Hiszpanii jest prostsze

koszulka kevin de bruyne Zadanie Hiszpanii jest prostsze. Zwycięstwo w Zagrzebiu zapewniłoby im pierwsze miejsce w grupie czwartej i zapewniło im awans do baraży, w których wygraliby rozgrywki.

Początek życia Luisa Enrique jako menadżera drużyny narodowej nie obył się bez kontrowersji, a wybór jego składu po raz kolejny wzbudził zdziwienie. Nieobecność Paco Alcacera po wybuchowej formie w Dortmundzie jest niezwykła, zwłaszcza że dołączył do niego borykający się z problemami Alvaro Morata, którego kolega z drużyny Chelsea, Mikael Alonso, jest kolejną osobą, która może czuć się zasmucona faktem, że nie jest częścią narodowego składu.

Jednak były trener Romy i Barcelony do tej pory odnosił duże sukcesy. Zwycięstwa nad Anglią, Chorwacją i Walią uzasadniały jego wybór, ale porażka 3:2 w rewanżowym meczu z Three Lions w Sewilli w zeszłym miesiącu wzbudziła wątpliwości. Hiszpania dobrze spisał się w tym meczu, ale w pierwszej połowie przeszkodziło jej tempo przeciwników na przerwie.

Niezdolność do zdobycia najwyższego miejsca w tabeli rzuciłaby cień na jego początek życia w hiszpańskiej ławce rezerwowych i spowodowałby gwałtowny wzrost presji na nim przed rozpoczęciem właściwych kwalifikacji strój piłkarski dla dziewczynki o europejskich pucharów w przyszłym roku.