koszulka juventus z własnym nadrukiem Roberto Mancini pochwalił

koszulka juventus z własnym nadrukiem Roberto Mancini pochwalił swoich „niezwykłych” włoskich zawodników po ich triumfie na Euro 2020, podkreślając jednocześnie, że w finale „zdominowali” Anglię.

Włochy zapewniły sobie drugą koronę mistrzostw Europy, pokonując Anglię w rzutach karnych podczas galowego wydarzenia na Wembley w niedzielny wieczór.

Po dogrywce obie drużyny remisowały 1:1, ale Azzurri nie poddawali się i zdobyli trofeum 3:2 po rzutach punktowych, a Mancini promieniał z dumy.

Kontynuacja artykułu poniżej
Wybory redaktorów Messi może zostawić za sobą powolny start w PSG, grając główną rolę w meczu przeciwko Realowi Madryt. „Zobaczą, kim jesteśmy!” – Cancelo, Dias, Bernardo i Ederson wracają do rywalizacji Benfica-Sporting z Man City Zmiana pozycji i rozmowy z Rangnickiem – Jak Sancho odnalazł formę w Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Czy były cudak Man City stanie się „nowym Sancho” w Dortmundzie?
Co powiedziano?
Menedżer Włoch poczuł, że jego zespół zasłużył na szczęście po pokonaniu Trzech Lwów przez ponad 120 minut, jak powiedział Sky Italia po meczu: „Nie można było nawet o tym myśleć, ale chłopaki byli niesamowici.

„Brak mi słów, to wspaniała grupa. To nie stroje piłkarskie dla dzieci był łatwy mecz, a ten stał się bardzo trudny, ale potem go zdominowaliśmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *