koszulka juventus dla dzieci Jednak praca dla Stephena i spółki

koszulka juventus dla dzieci Jednak praca dla Stephena i spółki nie kończy się na tym. Trener dąży do tego, aby drużyna rozwijała się z każdym krokiem i obecnie koncentruje się na starciu z Nepalem w celu odniesienia zwycięstwa. „Rankingi FIFA to tylko jeden z aspektów. To nie jest „Jesteśmy na 100 i to wszystko”, to nie jest w mojej naturze. Będziemy naciskać, by przekroczyć 100, a potem zobaczymy, co się stanie. W tej chwili naszym głównym priorytetem jest Nepal” wyjaśnione.

Indyjski as Sunil Chhetri został powstrzymany przed remisem na Mumbai Football Arena przeciwko drużynie z Himalajów, gdy kustosz Bengaluru FC dochodzi do siebie po kontuzji ścięgna podkolanowego. Trener Constantine będzie oszczędzał napastnika na przyszłość, bo nie chce ryzykować gry z nim w towarzyskim spotkaniu. Ponadto skomentował międzynarodową przyszłość talizmanu.

„Mam nadzieję, że on (Sunil Chhetri) ma jeszcze wiele lat. W wieku 32 lat musimy zacząć myśleć, co dalej. Jeśli zdecyduje się zawiesić buty, będzie to strata dla indyjskiego futbolu. Mam nadzieję, że to nie teraz. Chronię go jak tylko mogę. W przyszłości ktoś będzie musiał go zastąpić, ale kto to będzie? Nie wiem” – stwierdził urodzony w Londynie trener.

Na koniec dostarczono aktualizację wiadomości o drużynie, ponieważ Constantine wspomniał o nieobecności trzech graczy Southern Eagles. „CK Vineeth zdecydowanie odpada. Udanta (Singh) również zdecydowanie strój piłkarski z własnym nadrukiem odpada. Jesteśmy ostrożni z Sunilem (Chhetri). On nie zagra żadnej roli przeciwko Nepalowi. Nie ma już 22 lat, więc po prostu staram się go chronić” – zakończył Stephen.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *