koszulka bellingham real madryt Według byłego bramkarza

koszulka bellingham real madryt Według byłego bramkarza Three Lions, Nigela Martyna, żadnej grupy angielskich zawodników nie można nazwać „złotym pokoleniem”, dopóki drużyna nie wygra ważnego międzynarodowego turnieju.

Na początku XXI wieku drużyna, w której skład wchodzili tacy piłkarze jak Rio Ferdinand, David Beckham i Steven Gerrard, została opatrzona etykietką „złotego pokolenia”, ale w późniejszych etapach Pucharu Świata i Mistrzostw Europy wielokrotnie jej się to nie udawało.

Współczesna angielska drużyna ma prawdopodobnie mniej gwiazd, ale zeszłego lata dotarła do półfinału Pucharu Świata w Rosji, a teraz w tym tygodniu walczy o chwałę Ligi Narodów w Portugalii.

Kontynuacja artykułu poniżej
Wybory redaktorów Messi może zostawić za koszulka de bruyne sobą powolny start w PSG, grając główną rolę w meczu przeciwko Realowi Madryt. „Zobaczą, kim jesteśmy!” – Cancelo, Dias, Bernardo i Ederson wracają do rywalizacji Benfica-Sporting z Man City Zmiana pozycji i rozmowy z Rangnickiem – Jak Sancho odnalazł formę w Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Czy były cudak Man City stanie się „nowym Sancho” w Dortmundzie?
Martyn, który grał w czterech składach reprezentacji Anglii na turniejach, był pod wrażeniem pracy, jaką wykonał trener Gareth Southgate, ale jest ostrożny, jeśli chodzi o porównywanie obecnej kadry zawodników z poprzednimi epokami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *