kampanię na środkowych dziecięce koszulki piłkarskie obrońców

Atalanta rozważa ruch obrońcy Corinthians Felipe, zgodnie z raportami.

Strona internetowa szanowanego dziennikarza Sky Sport Italia, Gianluca Di Marzio, twierdzi, że strój Serie A mógłby się przenieść do Felipe, ponieważ chcą wzmocnić się przed rozpoczęciem nowego sezonu.

Trener Edoardo Reja właśnie rozpoczyna kampanię na środkowych dziecięce koszulki piłkarskie obrońców, po tym, jak Tunezyjczyk Yohan Benalouane przeprowadził się do Leicester City.

Ta transakcja przyniosła zgłoszoną opłatę w wysokości 7 milionów euro, a wiele opcji, w tym międzynarodowy mediolański Milan Gabriel Paletta, uważa się za rozważane.

Felipe to najnowsza nazwa, która pojawiła się w kadrze, ale odciągnięcie go od Koryntian nie będzie prostą transakcją.

26-latek – imię Felipe Augusto de Almeida Monteiro – podpisał kontrakt z O Time do Povo do grudnia 2018 r., A od debiutu w 2012 r. Wystąpił 40 razy.

W tym okresie grał regularnie, z dziewięcioma występami w Copa Koszulka Bayern Monachium tanio Libertadores de América i kolejnych dziesięciu w Brasileirão, gdzie stał się regularnym starterem, po rozpoczęciu kampanii jako rezerwy.

Wraz z Atalantą będzie walczył z takimi graczami jak Guglielmo Stendardo i Nicolò Cherubin o początkowe miejsce postoju i czy będzie skłonny zaryzykować swoje regularne miejsce startu w Corinthians, aby przenieść się do Europy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *