Joao Cancelo do Interu latem Strój ter stegen ubiegłego roku

Walter Sabatini uważa, że ​​Radja Nainggolan jest „wyjątkowym sygnałem” dla Interu, ponieważ jest on „jednym z trzech najlepszych pomocników w Europie”.

Dyrektor techniczny Sampdoria był koordynatorem pomiędzy Nerazzurri i Jiangsu Suning w zeszłym sezonie, i zapytano go o zbliżające się podpisanie Belgii z innym ze swoich byłych klubów, Romą.

„Nainggolan jest wyjątkowym sygnałem dla Interu” zapewnił Sabatini, mówiąc Sky.

„[Luciano] Spalletti jest jedynym trenerem, który może uzyskać Strój piłkarski mbappe najlepsze wyniki z Belgii, a Nainggolan jest jednym z trzech najlepszych pomocników w Europie.

„Jeśli chodzi o [Javiera] Pastora, jest wyjątkowym talentem, który widzi przelotne linie, których inni nie widzą. Próbowałem zabrać go do Interu w styczniu, ale była to nierealistyczna próba.

„Cieszę się, widząc go w Rzymie, nie podobała mi się droga, którą jechał w Paris Saint-Germain.

„Grał bardzo dobrze w pierwszym roku, ale potem się trochę uspokoił i przyjął rolę podwładnego, ale mistrz nie może tego zaakceptować lub nie jest mistrzem.

„Pastore jest wszechstronnym rozgrywającym, może nawet grać jako środkowy pomocnik, choć brakuje mu biegu, ponieważ we Włoszech trzeba dużo ścigać.

„Jest silnym graczem z silnym trenerem”.

Sabatini pomógł przywieźć Joao Cancelo do Interu latem Strój ter stegen ubiegłego roku, ale teraz wydaje się być pewny, że dołączy do Juventusu w transakcji o wartości 40 milionów euro.

„On jest tego wart. Robi wysublimowane rzeczy po prawej, biegnie tak łatwo. Zabrałbym go też za 40 milionów euro.

„On musi się rozwijać pod względem swoich odwagi na boisku, ale jest świetnym graczem. Ma niezwykłą jakość techniczną, potrzebuje więcej strzałów. Ale to po prostu coś, co musi zrobić, aby się sfinalizować.

„Dla mnie jest bardzo dobrym graczem, miałem Maicon, a Cancelo może osiągnąć te poziomy.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *