dziecięce koszulki piłkarskie Zlatan Ibrahimovic miał Old Trafford w dłoni

dziecięce koszulki piłkarskie Zlatan Ibrahimovic miał Old Trafford w dłoni, kiedy wrócił po siedmiu miesiącach kontuzji w tym miesiącu, gdy wyszedł na boisko przy entuzjastycznym aplauzie przeciwko Newcastle. Istnieje duża część fanów Manchesteru United, którzy pozostają sceptyczni wobec pomysłu, aby Ibrahimovic grał u boku Romelu Lukaku, z wczesnymi dowodami powodującymi kilka niespodzianek.

W meczach z Newcastle i Brighton Lukaku został wypchnięty z prawego skrzydła w nieznanej mu roli, w której Belg zmuszony jest wrócić i wlecieć z wślizgami. Jose Mourinho jest jednak zadowolony, a nawet zauważył: „Sposób, w jaki Romelu wygrywa róg bramki, sposób, w jaki Romelu kończy grę, wykonując wślizgi na lewą obronę – to jest mentalność, której chcę”. Tak więc wpływ powrotu Ibrahimovicia jest już bardzo wyraźny na boisku i – jak mówi Marcos Rojo – na także na boisku treningowym. Jeśli jest coś, za co można winić 36-latka, z pewnością nie jest to wysiłek, a jego kolega z drużyny przyznał, że on i Ibrahimovic czasami posuwają się trochę za daleko w Carrington. Podczas wywiadu dla argentyńskiej publikacji Clarin, Rojo został zapytany o Mourinho i wyjaśnił: „Zawsze jest szczęśliwy,blisko graczy, jest bardzo szczęśliwym człowiekiem, bardzo mi pomógł, wydobył ze mnie to, co najlepsze.

„Na treningach zawsze każe nam grać cicho, bo z Ibrą zabijamy się kopniakami”. Jest niesamowitą postacią, ale dla tych, którzy go nie znają, wydaje się być grubaską, ale jest fenomenem, jest bestią, która idzie naprzód i chce wygrać wszystko. Przepraszam, Marcos, ale widzimy tylko jednego zwycięzcę w tej wymianie, zwłaszcza gdy nawet Lukaku jest odpychany szeroko. sąsiedzi z miasta, którzy najlepiej rozpoczęli sezon w historii Premier League. Szwed będzie musiał mieć nadzieję, że jego powrót po tej przeklętej kontuzji ACL jest zaśmiecony tyloma golami, ile było do tego przygotowanych. w ujawnieniu Ibrahimovica”s przemyślenia na temat wyjścia z międzynarodowej emerytury na Mistrzostwa Świata 2018.

Wyjaśnił: „Zapytałem Ibrę, że teraz, strój neymar dla dzieci gdy są w Pucharze Świata, czy chciałby jechać, mówi nie, ale nie wiem… dla mnie musi jechać”. Zrób to, Zlatan. raczej masz w swoim zespole – Ibrahimovica czy Lukaku? Wypowiedz się w sekcji komentarzy poniżej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *