Dyrektor wykonawczy koszulki piłkarskie dziecięce Jose Carlos Brunoro potwierdził

Dyrektor wykonawczy koszulki piłkarskie dziecięce Jose Carlos Brunoro potwierdził, że Palmeiras jest zainteresowany Ronaldinho.

Kontrakt ofensywnego pomocnika z Atlético Mineiro wygasa 31 grudnia. Jak dotąd nie znaleziono porozumienia w sprawie przedłużenia.

Roberto Assis, agent i brat Ronaldinho, miał przeprowadzić rozmowy z urzędnikami klubowymi w tym tygodniu, po tym jak 33-latek potwierdził swoje pragnienie pozostania w O Galo.

Jeśli dyskusje Assisa nie przyniosą pozytywnych rezultatów, Ronaldinho może być zmuszony do szukania gdzie indziej. Grêmio, gdzie rozpoczął swoją karierę, uważa się za zainteresowanych, podobnie jak strona Spor Toto Süper Lig Be? Ikta? i Palmeiras.

Ośmiokrotni mistrzowie Brasileirão szukają podpisania markizy, po zapewnieniu awansu na najwyższy lot Brazylii. Brunoro uważa, że ​​Ronaldinho może być tym graczem, choć przyznaje, że każda transakcja będzie polegać na wsparciu finansowym.

„Każdy klub mówi o Ronaldinho, ponieważ jest świetnym zawodnikiem” – powiedział w czwartek Radio Globo.

„Oczywiście,Koszulka piłkarskie Griezmann tanio że nas interesuje, ale jesteśmy daleko od podpisania go na tym etapie. Jeśli jest jeszcze dostępny w styczniu, możemy zacząć o tym myśleć.

„Uważamy, że płaci za siebie poprzez marketing, ale chcemy być pewni, zanim dojdziemy do jakiejkolwiek umowy z jakimkolwiek graczem. Nie ma wątpliwości, że wszystko będzie opłacone”.

Ronaldinho dołączył do Atlético Mineiro w czerwcu 2012 roku, po opuszczeniu Flamengo. Reprezentant Brazylii z 97 punktami był nieodłączny, ponieważ wygrał Campeonato Mineiro i Copa Libertadores w tym sezonie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *