Dunga dokonał tylko piłkarskie stroje dla dzieci

Trener Brazylii Dunga dokonał tylko piłkarskie stroje dla dzieci jednej zmiany ze swojej strony, która pokonała Argentynę w zeszłą sobotę: Gil zadebiutował w Brazylii, zastępując kontuzjowanego Davida Luiza. W środku pola Elias ustawił się obok Luiza Gustavo.

Pierwszy dobry ruch Brazylii nastąpił po jedenastu minutach. Japonia trzymała większość mężczyzn za piłką. Neymar spadł głęboko do Brazylii i zagrał jedną z dwoma z Diego Tardellim, ale nie mógł wyraźnie zobaczyć celu.

Następnie Neymar przejął kontrolę nad grą, uderzając w poprzeczkę z rzutu wolnego, zanim otworzył wynik punktowy, dzieląc obronę Tardellim w 17. minucie. Kilka minut później Neymar prawie dodał sekundę, ale jego strzał błysnął szeroko.

Japonia po raz pierwszy zobaczyła bramkę po tym, jak Gil nie trafił do bramki, ale spektakularna salwa Kobashi nie trafiła w cel o centymetry.

Po małej epizodzie Neymara tempo gry spadło. Brazylia była w posiadaniu, a Japonia usiadła z powrotem.

Dunga obiecał, że użyje swoich substytutów i zrobił to podczas przerwy, przynosząc Mario Fernandesa, Philippe Coutinho i Everton Ribeiro do Danilo, Oscara i Williana.

W drugiej zwrotce Brazylia bardzo żywiołowo. Philippe Coutinho rzucił Neymarowi zgrabną piłkę, a japońska obrona grała zbyt wysoko. Liczba Brazylii pozostała spokojna i minęła Kawashimę, by podwoić przewagę Brazylii.

Neymar prawie dostał trzecią, w grze, która stawała się coraz bardziej widowiskiem dla jednego człowieka, ale gdy wjechał do środka, strzelił nad barem.

Diego Tardelli został następnie podziękowany za swoje usługi, gdy zrobił miejsce dla Robinho. Zawodnik Santos miał doskonałą szansę po 70 minutach, ale zwinął jego wysiłki.

Kiedy Brazylia szukała trzeciej, Souza i Kaka zajęli Luiz Koszulka de gea Gustavo i Kaka. Sao Paulo wywarło natychmiastowy wpływ. Skierował się w stronę baru, a kolejna próba Coutinho została zepchnięta na ścieżkę Neymara przez japońskiego bramkarza, a Neymar dodał trzecią.

A show Neymara jeszcze się nie skończyło. Jego czwarta bramka w 40 minucie była jednak bardzo wysiłkiem zespołowym. Robinho i Kaka po lewej stronie, a Neymar był na wyciągnięcie ręki, by zmierzyć się z krzyżem Kaki, aby zagrać 4-0.

Okazaki zagroził późno z nagłówkiem, ale Jeffferson też miał opuszki palców, aby temu zapobiec.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *